Telefon
WhatsApp
İnstagram
Profesyonel Tedarik ve Üretim Kimliğimiz

Profesyonel Tedarik ve Üretim Kimliğimiz

Profesyonel Tedarik ve Üretim Kimliğimiz

Satış ve Pazarlama Ekibimiz:

Firmamız yurt içi ve yurt dışı pazar payının genişletilmesinde büyük rol oynayan satış öncesi ve sonrasında müşteri ilişkileri canlı tutan samimi ve güvenilir satış ekibimiz ile 7/24 sizlerin yanındayız.

Planlama Ekibimiz:

Gelen siparişlerin neticesinde oluşan ham madde ve yarı mamul ihtiyacının belirlenmesi ve termin tarihlerine göre üretim hedeflerinin gerçekleşmesi için günlük, haftalık ve yıllık üretim planımız deneyimli planlama ekibimiz tarafından gerçekleşmektedir.

Satınalma Ekibimiz:

Planlaması yapılmış üretim hedefleri için oluşan ham madde ve yarı mamul ihtiyacını en kaliteli, en uygun fiyatlı ve en hızlı şekilde firmamıza tedarikini sağlamak için satın alma ekibimiz özveri ile çalışmaktadır.

Ham Madde Girişi ve Kalite Kontrol:

Her aşamasında kontrol edilen ve tüm sertifikaları her mal kabulde yenilenen ham maddelerin firmamıza girdisi sağlandıktan sonra deneyimli kalite kontrol ekibimiz tarafından her ham madde ve yarı mamul ürünler kontrol edilir.

Parça Hazırlık İstasyonu:

Parça hazırlık istasyonumuz 2 bölüme ayrılmaktadır.

  1. Bölüm: Planlaması yapılmış üretim adetleri ve tarihlerine göre kontrolden geçmiş ham maddelerimiz ilk olarak parça hazırlık istasyonumuza girer ve kaynaklı işleme hazır olacak şekilde şekillendirilir. ( Dik ayaklar, yatık ayaklar, şaseler vb.)
  2. Bölüm: Kontrolden geçmiş ham maddelerimiz ikinci durağı Bombe basım istasyonumuzdur. Bu istasyonda sipariş litrajlarına göre bombe basımı gerçekleşir. Bombe basımı insan gücü kullanılmadan son teknoloji presler ve insansız robotik sistemler ile yapılmaktadır.

Yapılan tüm parça hazırlık ürünleri kalite kontrol ekibimizin takibindedir.

Kaynaklı İmalat İstasyonumuz:

İstasyonumuz çeşitli gaz altı ve toz altı kaynak çeşitleriyle çalışan robotlardan oluşmaktadır. Tüm kaynak aşamaları (doğrusal ve dairesel kaynak bölgeleri) en optimum düzeyde robotlar ile yapılmakta ve büyük litrajlı tanklarımızın kaynaklı imalatı için kolon bom ve 4 top silindir makinamız ile maksimum kaliteyi sizlere sunmaktayız.

Yapılan tüm kaynaklı imalat ürünleri kalite kontrol ekibimizin takibindedir.

Boyahane İstasyonumuz:

Kaynaklı imalatı bitmiş ve kalite kontrolden geçmiş ürünlerimiz 400 metrelik boya hattımıza robotlar ile asılır.

Tam otomatik boya hattımız 4 adet özel kabinden oluşmaktadır. İlk kabinde kaynaklı ürünler fosfat içerikli kimyasallar ve sıcak su ile yıkama yapılmaktadır. İkinci kabinimizde durulama ve sıcak hava ile kurutma işlemi yapılmaktadır. Üçüncü kabinimiz otomatik elektrostatik toz boya püskürtme sistemi ile çalışan kabinimiz optimum kalınlıkta boya püskürterek boyama işlemini gerçekleştirir. Son olarak yüksek sıcaklıklarda pişirme işlememi yapılan pişirme fırınımızda tanklarımızın paslanmaya karsı ömrü 2 kat uzatılır.

Boyanan tüm ürünleri kalite kontrol ekibimizin takibindedir.

Montaj ve Paketleme İstasyonumuz:

Siparişlere göre boyanmış ve kontrolden geçmiş olan tankların tüm aksesuarları montajlanır. Ön gaz basınçları doldurulmuş tanklar su havuzunda kaçak kontrolünden geçirilir. Kontrolden geçmiş tanklara logo ve tanıtım etiketleri yapıştırılarak paketlenir.