Telefon
WhatsApp
İnstagram
Mostra Convegno Expocomfort Italıa 2019 Fuarı

Mostra Convegno Expocomfort Italıa 2019 Fuarı

Mostra Convegno Expocomfort Italıa 2019 Fuarı

BESTTANK MCE Mostra Convegno Expoconfort Italıa Fuarında!

Sektörde Avrupa’nın en önemli ve prestijli fuarlarından bir olan MCE Mostra Convegno Expoconfort Italıa Fuarı’na katılımı gerçekleştirdik.

Sakarya’da bulunan üretim tesislerimizde Basınçlı Kaplar ve Genleşme Tankları imalatında Türkiye’de ve Avrupa pazarında markamızla birlikte yerimizi aldık. Kurulduğumuz günden bu yana arge çalışmalarımızla bilgiye ve yeniliğe yatırım yapan firmamız stantlarında ekip arkadaşlarımızla fuara katılan konusunda uzman sektör temsilcileri ve ziyaretçileri ile tanışma ve ürünlerimizi tanıtma imkanı bulduk.

BESTTANK geniş ve refah standımızda Dikey Ayaklı Genleşme Tankları, Yatık Genleşme Tankları, Dikey Ayaksız Genleşme Tankları, Mebranlar, Hidrofor Tank Aksesuarları ürünlerini uluslararası platformda müşterilerimize birebir tanıtmak ve yeni müşterilerimizle çok iyi diyaloglar gerçekleştirdik. Yenilikçi ve çevresel ürünlerle eski müşterilerimizle ilişkilerimizi sağlamlaştırırken yeni müşterilerimizle de yeni bağlantılar kurduk. Markamızı dünyaya tanıtmak bir dünya markası olmak için çalışmalarımıza hız kesmeden aynı heyecanla devam ediyoruz.

BESTTANK olarak, ülkemizi Avrupa’nın en önemli fuarlarında temsil etmenin de gururunu yaşıyoruz. MCE Mostra Convegno Expoconfort Italıa Fuarı ile iş kolumuzda kalitemiz ve deneyimimizle sürdürülebilirlik, verimlilik ve müşteri memnuniyeti ile hedefimize ulaşmak için bu doğrultuda aksiyon almaya devam edeceğiz.

Yarının öncüsü olmak için, globalleşen dünyada gelişen teknolojilerle pazar payımızı arttırmak için sürekli yeni nesil ürünler ve çevre dostu çalışmalarımızla yaptığımız ve yapacağımız ihracatlar la dünya markası olma hedefiyle emin adımlarla ilerliyoruz.

Paylaş: