Telefon
WhatsApp
İnstagram
ISK - SODEX 2014 Fuarı

ISK - SODEX 2014 Fuarı

ISK - SODEX 2014 Fuarı

Besttank Isk-Sodex İstanbul Fuarına Damgasını Vurdu

Sektörün en önemli fuarlarından birisi olan ISK-SODEX İSTANBUL Fuarı konusunda uzman uluslararası katılımcılarla dünyadaki tüm gelişmeleri, trendleri çalışmaları takip etmek isteyen destekleyici programlarla iş bağlantıları kurma geliştirme olanakları da sunan bir etkinliktir.

Ülkemizde sektörün temsilcilerinden BESTTANK kendi arge tesisinde son teknoloji bilimsel çalışmaları ile Basınçlı Kaplar ve Genleşme Tankları imalatında yeni ürünlerini tanıtmak için açtığı stantta yerli ve yabancı firma yöneticileri tarafından ilgiyle karşılandı. Firma yetkilileri çeşitli broşürler ve ürün tanıtımlarıyla yenilikçi ürünler ve profesyonel çözümleriyle dikkat çekti.

BESTTANK Dikey Ayaklı Genleşme Tankları, Yatık Genleşme Tankları, Dikey Ayaksız Genleşme Tankları, Mebranlar, Hidrofor Tank Aksesuarları ürünleri ile 36 ülkeden ISK-SODEX katılım sağlayan uzman ziyaretçiler tarafından en çok ilgi gören stant oldu.

BESTTANK, İstanbul’da düzenlenen fuar etkinliklerinde yerli ve yabancı basında da yer aldı. Fuar bilgi alışverişinin yanı sıra iş bağlantıları kurma ve geliştirme açısından da verimli geçti.

Türkiye ihracatı için çok önemli katkılar sunan ISK-SODEX İstanbul Fuarı BESTTANK çevreye duyarlı yeni ürünleri ile ferah ve geniş stantta fuar süresince müşterileri ile tanışma görüşme fırsatı buldu. İhracata yönelik çalışmalarla SODEX BESTTANK her yıl fuara katılarak uzun vadeli anlaşmalarla uluslararası pazarda söz sahibi olmak için ürünlerini çok sayıda karar verme yetkisi olan firma yöneticilerine tanıtma imkanı buldu.

BESTANK ISK_SODEX İstanbul Fuarı yeni nesil ürünlerle yurt içi ve yurt dışı bağlantılarını güçlendirerek sektörün parlayan yıldızı oldu.

Paylaş: