Telefon
WhatsApp
İnstagram
Dubaı Bıg5 2021 Fuarı

Dubaı Bıg5 2021 Fuarı

Dubaı Bıg5 2021 Fuarı

Besttank Dubai Bıgs 2021 Faurı’na katıldı. Sektörün dünyadaki temsilcilerini bir araya getiren fuar uluslararası en prestiji etkinliklerden.

Dubai’de gerçekleşen etkinliklere Avrupa ülkeleri Körfez ülkeleri sektör temsilcileri bir araya geldi. Ülkemizden de çok sayıda ihracatçı firma katılırken BESTTANT olarak biz de fuarda yerimizi aldık

BESTTANT marka ürünlerimiz Dikey Ayaklı Genleşme Tankları, Yatık Genleşme Tankları, Dikey Ayaksız Genleşme Tankları, Mebranlar, Hidrofor Tank Aksesuarlarını dünyaya tanıtmak ve yeni ihracat pazarları yaratmak için stantlarımızda misafirlerimizi ağırladık. Tek tek ürünlerimizi tanıtırken fikir alışverişlerinde bulunduk. Böyle seçkin platformlarda ürünlerimizi tanıtarak dünya çapında markalaşma hedefimize ulaşmak için her türlü aksiyonu gerçekleştirdik.

Uluslararası fuarlarda yeni potansiyel müşteriler kazanmak için teknolojiyi ürünlerimizde kullanarak pazardaki yerimizi sağlamlaştırmak ve kuvvetlendirmek için tüm fırsatları değerlendirdik. 

Kalite ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulan çevreci ürünlerimizi Dubai’de dünyaya tanıtma fırsatı bulduk. Ortadoğu, Avrupa ve Balkan ülkelerinden çok fazla katılım sağlandığı fuarda potansiyel müşterilerimizle buluştuk. Seminerlere katıldık. Seminerler düzenledik.

Ülkemizde ve dünyada hızla büyüyen sektörün en büyük oyuncularından olma hedefiyle dünyadaki pazar payımızı arttırmak için kendimizi ve ürünlerimizi tanıttık. Dünyada sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerle iletişim halinde olduk.

Ülkemizi dünyada temsil etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Dünya markası olma hedefinde ARGE çalışmaları, kalite, çevre dostu ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Paylaş: